Комфорт та затишок у кожну оселю!


Історія мережі меблевих салонів «Ясен» очинається у 1993 році з меблевого магазину. Завдяки наполегливій та порядній роботі на ринку меблів України, підприємство «Ясен» сформувалось як беззаперечний регіональний лідер меблевих продаж. На сьогоднішній день це 32 магазини в Хмельницькій, Вінницькій, Рівненській, Житомирській та в Івано-Франківській областях.

Мережа меблевих салонів «Ясен» - це помірні ціни та висока якість продукції, меблі для різних верств населення, що дозволяє задовольняти потреби найвишуканіших покупців. Також в асортименті - вироби для найдорожчих людей на світі – для дітей, а саме дитячі тахти та диванчики, модульні дитячі.
Сила та потенціал нашого підприємства – в цілеспрямованій, талановитій і професійній команді, котра дарує Вам можливість естетичної насолоди нашою продукцією.

Вся продукція сертифікована і виконана на сучасному обладнанні з високоякісних матеріалів від провідних виробників. При цьому ціни доступні і підхід до кожного клієнта індивідуальний. Широта вибору вражає уяву і нікого не залишить байдужим. Оптові партнери так само можуть придбати у нас меблі за найвигіднішими цінами в регіоні.

Придбані  меблі в Мережі меблевих салонів «Ясен»  принесуть  задоволення на довгі роки, зберігаючи затишок і комфорт у Вашому домі!

Мережа меблевих салонів " Ясен".