Важливою темою при облаштуванні кухні є розстановка кухонних меблів!

  • Розставляючи меблі на кухні, враховуйте розмір і форму самої кімнати, а також розташування вікон і дверей. З огляду на ці критерії, виберіть один з варіантів розміщення. .
    Традиційно в просторі кухні виділяють три зони: робочу, їдальню і прохідну.
  • Меблі для робочої зони кухні можна розташувати в одну або дві лінії, кутом або островом. Варіант розміщення меблів на кухні в одну лінію підходить для квартир, в яких кухня виконує функції їдальні та вітальні. При цьому обідній стіл краще поставити розкладний або висувний, щоб максимально збільшити прохідну зону.
  • Якщо приміщення витягнутої форми з вікном в кінці, найбільш вигідно організувати простір в дві лінії: уздовж однієї стіни встановити плиту, мийку і стільницю, а вздовж протилежного - холодильник, шафи та інше.
  • Кутова розстановка створює в кухні функціональний робочий трикутник з плитою, раковиною і стільницею. Як доповнення, біля вільної від меблів стіни можна встановити барну стійку з відкидним столиком.
  • Планування-острів в кухні можна використовувати тільки в просторих кухнях (від 16 м2). Це поєднання лінійного типу розміщення меблів для кухні та додаткової робочої зони посередині кімнати у вигляді плити, мийки або тумбочки з широкою стільницею.

 

Ці поради обов’язково допоможуть Вам при при розстановці кухонних меблів на Вашій кухні!
❤️З любов’ю, Ваш Ясен!