Третю частину життя людина проводить в ліжку. Повноцінний сон важливий для фізичного здоров'я, гарного самопочуття. Тож від правильного вибору ліжка залежить дуже багато.
Тому хочемо надати Вам декілька порад при виборі ліжка!
Перше на що варто звернути свою увагу — це каркас та основу, на якій буде знаходитися матрац!

🔸Розрізняють два види каркаса:
- З двома опорними спинками і двома бічними панелями (царгами).
- З чотирма царгами і навісними спинками. Спинки зазвичай дві або одна (узголів'я).
Для ліжка, що не має опорних спинок, необхідні опори. Зазвичай це чотири ніжки. Також вони можуть бути у вигляді коліщаток, або так званого подіуму чи платформи.
Характеристики каркаса важливі для вибору надійної конструкції ліжка. В якості основи виступає рама або решітка. Її кріплять до каркаса, а зверху укладають матрац. Матеріалом для виробництва рам зазвичай є дерево, метал або ДСП. На основу кладуть виключно пластикові або дерев'яні ламелі (лати), оскільки вони повинні бути гнучкими.

Наступне, на що потрібно звернути увагу- вибір матрацу!
Якісний комфортний сон прямо пропорційно залежить від матраца. Найоптимальнішим вважається ортопедичний матрац. Він підтримує хребет у зручному положенні, завдяки чому вранці не болить спина, людина відчуває, що відпочила.
🔸Матраци бувають двох видів: пружинні та безпружинні. Жорсткість матраца залежить від кількості пружин у ньому. Регулювати пружність безпружинного матраца можна за допомогою кількості наповнювача.
Користуйтесь нашими порадами та обирайте ліжко правильно)

 13.00-1.jpg