03

 

Дзеркало з давніх часів притягувало до себе своєю загадковістю, магією та таємничністю. В середньовіччя мати дзеркало в помешканні — це було найвищою мірою заможності.

Окрім звичної для всіх функції - прикраси помешкання, дзеркало виконує ще деякі. Тож давайте їх з'ясуємо.

Ми вже розповідали, що збільшити простір у квартирі можна за допомогою меблів білих та світлих кольорів. Вони візуально наповнюють простір світлом, чистотою, створюють ефект збільшення приміщення. Це саме й стосується дзеркал. Дзеркало візуально здатне видовжити коротке приміщення і розширити досить вузьку кімнату. Отож, якщо у вас є з цим проблеми, завтосуйте магію дзеркал.

Крім простору дзеркала допомагають примножити світло в досить темних помешканнях. Якщо правильно підібрати освітлення для приміщень, де досить мала кількість вікон та сонячне сяйво немає як розійтись по кімнаті, вам на допомогу прийде дзеркало. Розмістивши дзеркала по периметру приміщення і направивши під вірниими кутами, можна добитись збільшення відбиття сонячних променів.

Також в сучасному світі досить популярним стали прикраси незвичних форм та фігур. Ми не говоримо про звичне дзеркало, в яке ви дивитесь кожного дня, вдягаючись на роботу, наносячи макіяж. Ми говоримо про нестандартні рішення для дзеркал. Наприклад, фігурний годинник з дзеркала, мозаїка, різні фігури з дзеркала, кухонні дзеркальні фартуки, оформлення поверхонь меблів, барних стійок. Це лише малий перелів застосування дзеркала.

Не бійтесь експериментувати з дзеркалами, вони ніколи не вийдуть з моди та завжди будуть потрібні в оселі.

Знайдіть свою оригінальну форму дзеркала, яка підкреслить вашу індивідуальність!