Маленька кімната - це невеличкий своєрідний світ для кожного з нас. Вона створює затишок та домашню атмосферу. Коли ми робимо ремонт, обираємо нові меблі, виникає питання, як компактно облаштувати дану кімнату. Давайте поговоримо як правильно це зробити.

small

 Кольорова гама. Найбільш вдалими вважаються світлі тони. Вони додадуть простору Вашій оселі.

Меблі. Вибираємо компактні та багатофункціональні. Це допоможе заощадити простір. Шафу обираємо висока за розмірами. Важливим фактором виявляється наповнення шафи. Тому, наповнюємо правильно та компактно. Найбільш вдалим варіантом буде шафа-купе із дзеркальними фасадами. Дзеркала допоможуть візуально збільшити простір. Велике ліжко зазвичай займає багато місця. Тому радимо використовувати невеличкі диванчики і тахти. У нашому магазині Ви зможете їх обрати.

Додатковий простір. Використовуємо вільні місця під ліжком, розміщуємо полички. Сюди ж поміщаємо все необхідне Але, ні в якому разу не можна перевантажувати простір. Від непотрібних речей краще позбутися.

Штори. Для маленької кімнати краще обирати довгі штори. Штори і тюль краще обирати під колір стін.

Зонування приміщення. Для більшої функціональності розділіть кімнату на зони. Наприклад, це може бути: робоча зона та зона відпочинку. Можна використовувати різні джерела світла, створюючи при цьому ілюзію двох кімнат. Створюємо гру кольорів для цих зон. Пам'ятаємо, що вільна площа підлоги вдало підкреслить додатковий простір.