У будь-якій кімнаті завжди знайдеться почесне місце для вельми шанованої "шафи-купе". Цю річ ми можемо бачити майже у всіх кімнатах нашого будинку. Саме шафа зберігає наші особисті речі, маленькі секрети, хизується своїм зовнішнім виглядом серед інших представників меблевої колекції. Тому вибір шафи є дуже важливим для нас. Давайте розглянемо моменти, на які потрібно звернути увагу при покупці.

2400

Механізм відкривання дверей. Виділяємо такі типи відкриття шафи-купе:

Роликові. Двері шафи вбудовані в спеціальну металеву рамку, рухаються на звичайних роликових напрямних. Такий варіант є бюджетним, але разом з тим менш зносостійким. Це пояснюється тим, що потрапляння в ролик невідомого предмету чи випадкового удару слугує поламці дверей

Монорельсовий. Ролики шафи рухаються по так званому "монорельсу". Такий механізм є дорожчим і надійнішим.

2. Матеріал роликів. Не забуте з'ясувати з якого матеріалу виконана роликова система. Коліщатка з металу є найбільш вдалим варіантом. Ролики на основі ПТФЕ покриття є середнім варіантом.

3. Місткість. Ви маєте багато речей, краще обирайте простору шафу. Якщо ж у Вас не малий асортимент - простора шафа-купе не буде доречна. Також зверніть увагу на на розташування перегородок.

21

4. Профіль розсувної системи. Це конструкція, металеві рамки, пази тощо. Профіль виготовляється із різних металів. На сьогодні розрізняють сталеві і алюмінієві профілі.

Профіль зі сталі є найбільш поширеним. Даний варіант є бюджетним та довговічним. Недолік полягає у незначному надлишку шуму. Не всі матеріали по обробці дверей шафи підійдуть до даного профілю.

Профіль із алюмінію є більш дорожчим. Дана конструкція виглядає нестандартно та красиво. Цей профіль є абсолютно безшумним. Завдяки тонкій формі, ви можете по-різному оформити фасад дверей. Тут також є мінус: якщо регулярно перевантажувати шафу, вона може прослужити менше 6 років.

5. Фасад дверей.

На сьогоднішній день матеріалів дуже багато. Наприклад, шпон, ДСП, ротанга, різноманітні дзеркала, матове скло, бамбук тощо. Також можна підібрати різноманітні кольори.

6. Оцінка "Внутрішнього світу шафи". При виборі шафи, зверніть увагу на висувні шухляди, вони можуть висуватися повністю. Є варіанти з використанням пантографу (Якщо бажаєте розміщувати одяг у дві колонки). З'ясуйте дистанцію між поличками (рекомендуємо не менш ніж 30-35 см). Глибина рекомендується до 70 см. Є можливість вибору сіточок для взуття та кошиків для одягу.

7. Фірма- виробник. Досвід роботи на ринку, наявність сертифікатів якості, гарантії , відгуки, обслуговування. Ці фактори допоможуть Вам оптимізувати бюджет та вибрати хорошу шафу.