Для Вас важлива постава Вашої дитини, її зір та комфорті? Якщо так, тоді потрібно бути уважним при виборі письмового столу. Ось декілька порад:

sk

  1. Для безпеки наших дітей дбаємо про відповідність поверхні столу таким розмірам: не менше ніж 60-80 см має бути глибина, а ширина не менше 100 см.
  2. Будьте обережні з великою кількістю гострих кутів.

3. В ідеалі, розміри столу мають відповідати росту дитини.

4. Чи підходить стіл нашому школяру, допоможуть з'ясувати лікті. Дивимося, як вони розташовуються на столі. Якщо їх положення вільне, а ноги, в свою чергу зігнуті під кутом 90 градусів, то цей варіант є безпечним для постави дитини.

5. Стіл має бути містким. Це забезпечить розумне використання власного простору. Створюємо затишок та зручність для хорошого настрою та формування успішності нашої малечі.

6. Обираємо дизайн. На сьогоднішній день існує безліч варіантів дизайну столів. Різноманіття форм, гра кольорів, спеціальні орнаменти, нестандартні висувні ніші, тощо. Усе це ми можемо використовувати. Що стосується форми, найбільш розповсюдженою являється прямокутна. Вона є оптимальною та відносно не дорогою. Якщо незабаром Ви плануєте купити комп'ютер найбільш оптимальним рішенням буде комп'ютерний стіл. Він допоможе оптимізувати бюджет і створити додаткові можливості для дитини.

Кутова форма столу допоможе поєднати використання комп'ютера та організацію навчального процесу.