v1

Коли обираємо меблі для вітальної кімнати звертаємо увагу на такі аргументи:

  • Призначення кімнати;
  • "Гру кольорів";
  • Стилістику приміщення;

Перш за все визначаємося із функціями кімнати Чи плануєте Ви зустрічати тут друзів або родичів?

Влаштовувати частування? Приємно проводити час в колі сім'ї , споглядаючи контрасти полум'я каміну ? Насолоджуватися ароматним вином чи міцним чаєм на одинці? Можливо захочете поєднати усі ці речі? Коли ми зможемо знати відповіді на ці питання - ми правильно виберемо меблі для нашої кімнати. Нашу візитну кімнату при бажанні можна розділити на такі зони: Зона для відпочинку; Зона для прийому їжі. Для цього нам потрібно диван, крісла, і обідній стіл. Секція для відпочинку в ідеалі має свій головний центр. Камін, телевізор чи столик можуть виступати в цій ролі. У цій зоні розташовують м'які меблі Для маленької вітальні - ідеальним варіантом будуть так звані "меблі- трансформери". Це слугує зручністю та адаптивністю для Вас.

"Гра кольорів" Усім відомо, що кольорова гамма кімнати створює своєрідний настрій мешканцям кімнати. Тому вибір кольору досить тонким та головним питанням у створенні інтер'єру своєї мрії.

v2

Світлі тони краще пасуватимуть до маленьких віталень, наочно розширять простір приміщення Для просторих кімнат можна впевнено обрати більш темніші тони прекрасних кольорів. Плануєте часто приймати друзів? Тоді наступна порада, обирайте теплі тони червоного,оранжевого або жовтого. Такі кольори подарують атмосферу радості та затишку. Індивідуальний релакс?- Тоді лише спокійні відтінки За допомогою різнокольорових меблів, Вашу вітальню можна розділити на такі секції. Для прикладу, варіант їдальня можливий у насиченій гаммі. Секція ж біля телевізора в холодній та рослабляючій. Для малих та багатофункціональних віталень більш пасуватимуть меблі нейтральних кольорів. Наприклад, бежевий, сірий, оливковий та інші кольори з такої гамми. Для початку, такі меблі можуть здатися занадто сірими. Але, якщо розбавити цю атмосферу яскравими нотками (подушки, штори, вазочки) є можливість отримати не лише потрібної яскравості, а й просто неперевершений ефект. Обираючи колір, потрібно враховувати індивідуальний стиль Вашої кімнати та загальну концепцію.

Стилістика приміщення Сучасні тенденції моди та особисте уявлення про красу диктують нам свої правила. Особливо це стосується вибору стилістики для кімнати-візитівки. Коли обираємо меблеві комплекти, беремо до уваги стилістику кімнати. Саме завдяки цьому, гармонійне поєднання меблів із стилем, аксесуарами та декором створюють своєрідну атмосферу шарму При таких умовах, можливі різні варіанти стилю (класика, мінімалізм). При облаштуванні вітальні завжди прийнятим фактором є поєднання різних стилів та кольорів. Експериментуйте!!!

  • Вам подобаються м’які крісла низького розташування, просторі дивани, красиве освітлення, картини, дзеркала - тоді класичний стиль для Вас .
  • Ви надаєте перевагу витонченим лініям природи, великим та габаритним меблям - обирайте стиль модерн .
  • Вам подобається сучасність та легкість - тоді стиль мінімалізм точно для Вас .