Перед тим як обрати меблі, дуже важливо все правильно обміряти. Точність відіграє саму важливу роль. А перед тим, як відправитися на пошуки меблів, вибираємо свій стиль. Добре відома класика, стриманий мінімалізм, сучасний модерн, романтичний прованс - вибір тільки за Вами.

 888

Тому дуже важливо створити атмосферу затишку та комфорту. Отож, давайте разом визначаємо найголовніші фактори:

Планування

Дизайн

Що стосується дизайну, все залежить від своїх смаків та вподобань, кольорів та стилістики усього будинку. Для великої кухні найбільш вдалими варіантами виступатимуть холодні відтінки. Наприклад, блакитний чи сірий. Не так багато світла, якби  Вам хотілося. Виправляємо ситуацію за допомогою пастельних тонів. Можливі варіанти персикового чи фісташкового. Занадто контрасні відтінки можуть перенасичити кухню. Тому з цим обачніше.

Фасад Вартість кухні в більшості випадків визначає фасад.Зазвичай в його складі ДСП чи МДФ. Матеріалів фасадів є безліч. Це може бути вологозахищене шпонове покриття. Його товщина пов'язані їз особливостю дерева . Варіанти покриття можливі з пластику або із меламіну. Ламіноване ж покриття є дорожим та міцнішим. Імітація будь-якої породи деревини можлива за допомогою ламінату та меламіну. Можливі варіанти фасадів, які покритті спеціальною фарбою та лаком. Такий вид фасаду є масовим та відносно недорогим.

Стільниця  Ламіноване ДСП - найбільш поширений і дешевий варіант стільниці. Це забезпечує вологостійкість та міцність, але, ніяк не довговічність (3-6 років рекомендований термін експлуатації). Стільниці на основі штучного каменю є дуже популярними на сьогоднішній день. Вони є більш довговічними і відносно недорогими. Є ще стільниці із натурального каменю.Це найдорожчий та найвибагливіший варіант. В свою чергу, такі стільниці відрізняються абсолютною міцністю та зносостійкістю.

Фурнітура

Фурнітура є невід'ємною частиною при формуванні кухонних меблів. Головне, це те, що економія тут не доречна. Тандембокси - кращий варіант для вибору висувних ящиків. За допомогою плавного переходу, ці ніші забезпечать висування до кінця і зможуть витримати об'ємні габарити. Слід також приділити увагу секційним дверцятам.

При виборі меблів на кухню слід звернути увагу на наступні параметри:

«Х» - довжина кухні на висоті цоколя;

«Y» - довжина кухні на висоті стільниці;

«Z» - довжина кухні на висоті навісних полиць;

 roz

Трапляється, що ці параметри відрізняються між собою на кілька сантиметрів, хоча в ідеалі повинні бути рівні.

«D» - відстань від стіни до газової труби;

«V» - висота кухні від підлоги до вентиляційної решітки;

«Н» - висота кухні;

«H» - відстань від підлоги до підвіконня;

«W» - відстань від стіни до вікна;

При цьому: «А» - це висота розміщення цоколя (10-15 см); «B» - висота стільниці (85 см); «С» - висота, на якій кріпиться навісна полку (2 м). Знання цих параметрів істотно полегшить процес замовлення і розстановки